نرم افزار حسابداری روی دستگاه کارتخوان

اگر شما دارای کسب و کاری هستید که فضای کوچکی دارد و یا سیار است پس قطعا برای مدیریت بهتر کسب و کار خود نیاز به سرعت بیشتری در روند ثبت فروش  و دسترسی به داده هایتان به صورت گزارشات دقیق و آنی دارید؛ پس میتوان گفت تهیه کارتخوان اندرویدی و اپلیکیشن صندوقک یا ویژیتو از اولویت های کسب و کار شماست !

تفاوت نرم افزار صندوقک و ویژیتو

    کارت خوان اندرویدی + صندوقک یا ویژیتو = صندوق فروشگاهی

   با پیشرفت تکنولوژی و دستگاه های کارتخوان مدیریت امور مالی شما دیگر به صندوق فروشگاهی محدود نیست. شما میتوانید با تهیه پوز اندرویدی، حسابداری را با تنها با یک کارتخوان انجام دهید که این کار کاهش قابل توجهی در هزینه های نگهداری و تجهیز لوازم مورد استفاده مانند پرینتر، صندوق فروش و سیستم کامپیوتر و…انجام میدهد .

نرم افزار حسابداری صندوقک رسیس اولین و بهترین نسل از نرم افزارهای حسابداری است که به صورت حرفه ای در ایران برای سیستم عامل کارتخوان های اندرویدی توسعه پیدا کرده است.

ازجمله امکانات صندوقک میتوان به موارد زیراشاره کرد

  • اتصال به ترازو 
  • امکان وارد کردن 3000 کالا
  • متصل کردن بارکد خوان
  • اتصال به باشگاه مشتریان 
  • امکان تعریف کردن منو و گروه بندی محصولات(در صورت کم بودن محصولات مانند رستوران ها)
  • ارسال پیامک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی برنامه ویژیتو و همچنین خرید این محصول میتوانید به این صفحه مراجعه کنید .

کلیک کن

یکی دیگر از بهترین نرم افزار حسابداری روی دستگاه کارتخوان ، راهکار نرم افزاری ویژیتو می باشد که  به بهترین نحو و ساده ترین شکل ممکن برای کسب و کارهای کوچک که نیاز به فروش بلیط دارند طراحی شده است که کارکرد به طوری که افرادی که تخصص حسابداری را نیز ندارند می توانند از آن به راحتی استفاده کنید .

از جمله امکانات مهم ویژیتو میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان نصب بر روی کیوسک های اندرویدی
  • امکان پرداخت از طریق سنترال پوز
  • پرینت به تعداد آیتم ها (مناسب برای فروش بلیط)
  • امکان ثبت سفارش با یک تاچ

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی برنامه صندوقک و همچنین خرید این محصول میتوانید به این صفحه مراجعه کنید .

کلیک کن

صندوقک با اختلاف بهترین نرم افزار حسابداری و صورتحساب را برای صاحبان مشاغل کوچک ارائه می دهد. قطعا انتخاب محصولات شرکت رسیس انتخاب ارجح برای صاحبان مشاغل کوچک است و قیمت کاملاً متناسب با نیازهای شما دارد.

به صورت کلی ویژیتو مناسب برای نانوایی ها و مجموعه هایی میباشد که نیاز به فروش بلیط دارند

ما سطوح مختلفی از پشتیبانی را برای مشتریانی که از بخش‌های مختلف محصولات رسیس مثل صندوقک و ویژیتو استفاده می‌کنند، ارائه می‌کنیم. جزئیات کامل و راه های ارتباطی در مورد نحوه عملکرد پشتیبانی رسیس در اینجا موجود است.

به صورت کلی ویژیتو مناسب برای نانوایی ها و مجموعه هایی میباشد که نیاز به فروش بلیط دارند اما صندوقک یک راهکار فروش سیار کوچک است و برای فروشگاه ها و دکه هایی که فضای کافی برای استفاده از کامپیوتر، پرینتر و را ندارند بسیار کارآمد است

لینک بررسی و مقایسه امکانات صندوقک و ویژیتو

شما میتوانید از طریق وبسایت رسیس یا از طریق شماره های 02166437286 یا  03432486000 نرم افزار حسابداری مورد نیاز خود را تهیه کنید

به کمک بیشتری احتیاج دارید ؟

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان وهمچنین ارائه مشاوره کاملا رایگان جهت انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری جهت کسب و کار شما هستند !
021-66437286

جمع بندی

در رَسیس ؛ ماموریت ما خلق ارزش از طریق ارائه راهکارهای نرم افزاری کارآمد، نوآورانه و با کاربری آسان، برای تمامی کسب و کارهاست ، با توجه به این اصل متخصصین ما تلاش کردند که بهترین راهکار ممکن را در کارتخوان های اندروید ارائه دهند از این رو میتوان ادعا کرد برنامه های صندوقک و ویژیتو منطقی ترین گزینه برای کمک به کسب و کار شما هستند .