8c8b3ada51f4

در بازار کسب و کارها تحولاتی در حال وقوع است و یکی از این تحولات هوشمند سازی است که در این میان رستوران ها نیز مستثنا نیستند. بسیاری از مالکین این کسب و کارها علاقه مند به هوشمند سازی و بهرمند شدن از مزایای این موضوع میباشند.

از جمله مزایایی که با هوشمند شدن رستوران ها حاصل میشود میتوان به موارد زیر اشاره کرد

  • کاهش نیروی انسانی
  • کاهش هزینه های رستوران
  • راحتی انتخاب و ثبت سفارش برای مشتری
  • پرداخت هزینه مکانیزه
  • رزرو میز و حتی ثبت سفارش از طریق پنل های وب و نرم افزار های مدیریت
  • استفاده از سفارشگیر تبلت، استند ها و میزهای هوشمند

در یک رستوران هوشمند اکثر کارها بصورت اتوماتیک و از طریق خود مشتری یا کاربر مربوطه انجام میشود و سفارش مستقیم به آشپزخانه ارسال و در صف تولید قرار میگیرد در نتیجه سرعت کار بسیار بالاتر و از جهتی این مساله برای رستوران به عنوان تبلیغ و باعث جذب مشتری میشود.

McDonalds Kiosk Teaser 0

مراحل ثبت سفارش در رستوران های هوشمند

در نظر بگیرید در منوی دیجیتال که حال ممکن است روی تبلت، استند سفارشگیر یا میز هوشمند باشد تمامی منو قابل مشاهده و انواع غذاها، مواد تشکیل دهنده، میزان کالری و … مشخص  باشد و با چند لمس ساده، انتخاب انجام و سفارش به آشپزخانه ارسال و زمان لازم برای آماده شدن سفارش نمایشد داده شود. اگر این وسیله میز هوشمند باشد مشتری میتواند از بازی هایی که روی آن نصب شده است استفاده کند و از زمان باقی مانده تا اماده شدن سفارش خود لذت ببرد. روند آماده شدن غذا از طریق اینگونه تکنولوژی ها قابل مشاهده است و پس از آماده شدن سفارش، صورت حساب نیز قابل پرداخت است.

با استفاده از تجهیزات و نرم افزار های کاربردی میتوانید رستوران خود را به یک رستوران هوشمند تبدیل کنید و از همه مزایای این تکنولوژی ها بهره مند شوید و مشتری های بسیاری را جذب کنید.