1662313165131

سرویس های تحت وب

امروزه در کسب و کار ها مخصوصا فروشگاه ها علاوه بر استفاده از نرم افزار حسابداری، درخواست راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و ارائه محصول در تمامی ساعات شبانه روز رو به افزایش است. یکی از موارد بسیار مهم که باعث بوجود آمدن یکی از چالش های بزرگ برای مالکین کسب و کار و تولید کننده های نرم افزار شده است اتصال نرمافزارحسابداری به فروشگاه اینترنتی و بطور کلی بحث راه اندازی و استفاده از وب سرویس ها میباشد.

با استفاده از وب سرویس ها امکان دریافت موجودی کالاهای موجود در هر یک از انبار ها و قیمت های روز کالا ها فراهم خواهد شد و پس از ثبت سفارش فروشگاه آنلاین، سفارش بصورت خودکار در نرم افزار ثبت و پس از تایید و ثبت فاکتور موجودی ها تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. استفاده از این سرویس ها و ارتباط بین این دو محصول باعث کاهش هزینه ها، به حداقل رسیدن خطای انسانی، افزایش سرعت و دقت و مدیریت هرچه بهتر مسائل مالی در کسب و کار خواهد شد. به عبارتی اتصال بین این دو نرم افزار باعث یکپارچگی موجودی کالاها در انبار فروشگاه و فروشگاه اینترنتی می شود بطور مثال در صورت اتمام موجودی یک کالا در انبار مربوط به فروشگاه یا انبار اختصاص داده شده به فروشگاه آنلاین، موجودی بین دو نرم افزار بصورت خودکار بررسی و ناموجود بودن کالا در نرم افزار و فروشگاه آنلاین اعلام می شود و از مشکلات و ناهماهنگی ها جلوگیری میشود.

1662312928534

دستاورد های استفاده از وب سرویس

  • بروز رسانی و یکپارچگی موجودی
  • ثبت سفارشات از فروشگاه آنلاین به نرم افزار
  • تبدیل سفارش به فاکتور فروش
  • ثبت اسناد مربوطه
  • بررسی خودکار موجودی ها
  • امکان فروش با قیمت های متفاوت و تخفیف دار
  • امکان بهره مندی از درگاه های پرداخت
  • و…

بطور کلی تمامی فروشگاه های آنلاین که با هر زبان برنامه نویسی تولید شده باشند و از افزونه های وردپرس استفاده کنند, امکان متصل شدن و بهره مندی از وب سرویس ها را دارا میباشند که مدیر فروشگاه قبل از خرید هر دو نرم افزار باید به وجود این امکان توجه کنند. 

شرکت نرم افزاری رسیس با توجه به درخواست های بازار و پیشرفت فروشگاه های آنلاین, در پی تولید محصولاتی  جدید و منحصر به فرد با نام های منو دیجیتال برای رستوران ها و فاکتور دیجیتال برای فروشگاه میباشد که امکانات و توانایی های بسیار زیادی به زودی در اختیار کاربران راهکار های رسیس و سایر نرم افزار ها قرار میگیرد و به این بازار سمت و سوی جدیدی میبخشد. 

منتظر محصولات ما باشید…