recha oktaviani h2aDKwigQeA unsplash

بهترین نرم افزار فروشگاهی

امروزه با وجود کامپیوتر ها و رشد سریع کسب و کارها، تمامی فروشگاه ها نیازمند استفاده از یک نرم افزار خوب و تغییر به سمت مکانیزه شدن هستند. دیگر وقت کنار گذاشتن روش های سنتی و ماشین حساب ها رسیده است. نرم افزار های فروشگاهی توانسته اند جایگزین مناسبی برای روش های سنتی باشند و اکثر فروشگاه ها به دنبال نرم افزار مناسب برای مدیریت کسب کار خود هستند. از این رو یکی از دغدغه های مهم برای صاحبان کسب و کار، تهیه یک نرم افزار مناسب و کاربردی شده است. برای انتخاب یک نرم افزار فروشگاهی مناسب باید نسبت به نکاتی که این نرم افزار ها را از یکدیگر متمایز میکند آگاهی داشته باشیم

سادگی و کاربری آسان

یکی از نکاتی که باید در این راستا به آن توجه شود، راحتی و سادگی کار با نرم افزار است. این که یک کاربر بتواند در کمترین زمان، عملیات مورد نظر خورد را انجام دهد یا بطور مثال فاکتور فروش را ثبت کند، نکته بسیار مهمی است. نرم افزار فروشکاهی رَسیس این امکان را برای کاربر فراهم آورده است که به راحتی، تمامی نیاز های خود را در کمترین زمان ممکن به نتیجه برساند. برای مثال در نسخه راهکار فروشگاهی پایه رَسیس طراحی به شکلی صورت گرفته است که کاربر بدون نیاز به علم حسابداری و تنها با یک آموزش ساده، بتواند مسلط به بخش های برنامه باشد و کالا، موجودی، گزارشات، فاکتور خرید، و فاکتور فروش خود را ثبت کند و به راحتی کنترل برنامه را در دست بگیرد. در راهکار فروشگاهی توسعه یافته رسیس نیز که مباحث حسابداری را در بر دارد، این مباحث با زبان ساده در راهکار قرار گرفته اند و کاربر میتواند بدون نیاز به تسلط کامل به حسابداری، نتیجه مطلوب خود را بدست آورد و از برنامه به راحتی استفاده کند.

main

سرعت بالا

سرعت عملکرد نرم افزار یکی از نکات بسیار مهم در این زمینه می باشد. هرچند رسیدن به این سرعت نیازمند سیستم سخت افزاری مناسب هم میباشد ولی اینکه کاربر بتواند در کمترین زمان به نتیجه مورد نظر خود برسد، بسیار به سرعت پیشرفت یک کسب و کار کمک میکند. رسیدن به این سرعت به غیر از سخت افزار، از دو طریق امکان پذیر است. بخش اول باید درون نرم افزار و هنگام تولید در نظر گرفته شود. برنامه باید به قدری سبک و سریع باشد که کاربر بتواند بدون کندی سرعت و مکث به نتیجه دلخواه خود برسد و قسمت دوم امکان متصل کردن دستگاه های جانبی است. هرچه این گستره بیشتر باشد نرم افزار کاربردی تر میشود. برای مثال امکان جستجو کالا از طریق انواع بارکد خوان یکی از نکاتی است که کمک بسیار زیادی به بالا رفتن سرعت عملکرد کاربر در ثبت کالا ها برای فاکتور فروش میکند. امکان اتصال لیبل پرینتر و چاپ لیبل برای کالا ها و اتصال ترازو های هوشمند، میتواند تاثیر بسیاری در سرعت عملکرد کاربر صندوق در ثبت فاکتور فروش داشته باشد. اتصال انواع پرنیتر ها برای چاپ فاکتور نیز بسیار نکته مهمی است. راهکار های فروشگاهی رسیس این امکانات را بصورت کامل در خود جای داده اند. سازگاری با انواع مدل های بارکدخوان و لیبل پرینتر، به شما کمک میکند هر سایز لیبل دلخواه را در کمترین زمان طراحی، تولید و استفاده کنید همچنین با امکان اتصال انواع ترازو های هوشمند از برندهای معتبر نظیر صدر، محک، دیبال و رادین در هنگام فروش کالاهای وزنی به عملکرد شما سرعت بسیاری میبخشد.

در ضمن امکانات ساده ای در نرم افزار تعبیه شده است که در فاکتور فروش به سرعت کار شما کمک میکند، بطور مثال میتوانید برای کالا ها کد کالای خاص یا دکمه های میانبر در نظر بگیرید و برای ثبت کالا در فاکتور از آنها بحره بگیرید و همچنین پس از ثبت کالا در فاکتور، برای افزایش یا کاهش تعداد کالا میتوان از طریق اعداد روی کیبرد، هم از طریق دکمه های مثبت و منفی و هم از طریق دکمه اسکرول موس بحره بگیرید و برای حذف کالای مورد نظر با یک کلیک ساده این کار را انجام دهید.

گزارشات

گزارشات برای کسب کار یکی از مهم ترین موارد جهت تسلط به امور جاری به حساب می آیند. اینکه به راحتی بتوان به لیست فاکتور، گزارشات فروش و خرید، گزارش انبار، کاردکس کالا، گزارشات دریافت و پرداخت، سود و زیان و… در هر بازه زمانی دسترسی داشته باشید بسیار نکته مهم و کاربردی میباشد. در کلیه راهکارهای فروشگاهی رسیس گزارشات بصورت دقیق و صحیح در اختیار شما قرار گرفته اند و درصورت ورود داده های صحیح، بهترین کمک برای بدست آوردن خروجی های مورد نیاز شما میباشد.

gozareshat

پشتیبانی

یکی از نکاتی که هر نرم افزار فروشگاهی را از بقیه رقبای خود متمایز میکند، پشتیبانی نرم افزار میباشد. اینکه برای تماس با پشتیبانی کمترین زمان از کاربر گرفته شود و پس از اتصال مشکل، سوال یا درخواست کاربر دریافت و در کمترین زمان ممکن پاسخ داده شود بسیار هائز اهمیت میباشد. مجموعه رَسیس با بهره گیری از تیم پشتیبانی و فنی جوان، موفق به تولید راهکارهای فروش کاملا انعطاف پذیر شده است. شما میتوانید در کمترین زمان به کارشناسان پشتیبانی متصل و مشکل یا درخواست خود را مطرح کنید و در کمترین زمان پاسخ مورد نیاز خود را دریافت کنید.

بهترین نرم افزار فروشگاهی

در این بخش ما چند نوع از بهترین نرم افزار های فروشگاهی را به شما معرفی میکنیم

  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی رسیس
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی محک
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی گیلاس
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی فانوس
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی رافع
  • نرم افزار حسابداری فروشگاهی میزان